PMR 2020 – duben

Duben, ještě tam budem. Kde? No přeci na kopcích s vysílačkou! A byli jste tam, vysílali a taky fotili a točili videa a dávali soutěžní příspěvky do soutěže Přehlídka Malých Radiostanic 2020. Celekm dorazilo do soutěže za duben 47 příspěvků. Jak tedy vypadal duben v této soutěži?

Na bedně

Do první trojice se v dubnu probojovali Venda Brdy a Tom Praha, tedy dva aktuálně vedoucí soutěžící a k nim se přidal průběžně sedmý Karel Mariánky, který v dubnu dost zabojoval.

Stejně jako v březnu první Venda Brdy s průběžným ziskem 1972 bodů v dubnu obdržel za svoje soutěžní příspěvky krásných 701 bodíků. Nejvíc mu přinesl soutěžní příspěvek s jeho patronem kulíškem nejmenším.

Dubnové stříbro vydobyl Tom Praha tak jako minulý měsíc. Z toho nejvíc bodů vynesl portejbl na Hradešíně, kde Tom otestoval pěknou řádku radiostanic.

Karel Mariánky získal bronz. Jeho nejlépe hodnocený příspěvek vznikl díky portejblu v Krušných horách.

Rozšířené pódium

Apache Znojmo skončil v dubnu na rozšířeném pódiu těsně pod bednou. Největší podíl na tomto umístění měl příspěvek z procházky NP Podyjí.

Michal Čáslav pátý

Expedice Žába na šestém místě

Peloton v závěsu na tom pořád maká

Po březnovém čtvrtém místě vyšla tentokrát na Evu Rokycany šťastná sedmička. první dáma naší soutěže si dojela 25.4. pro 24 spojení a další lajkové bodíky na Třemšín.

Honza Třebušín a osmé místo dubnového žebříčku. Foukalo nebo nefoukalo?

Tomáš Vlašim sice do výsledného pořadí jako pořadatel nepromluví, ale soutěžní příspěvky nezanedbává, a tak v dubnu obsadil deváté místo a nejvíce bodů si přivezl ze svého tradičního QTH Vracovice.

Že NovContest přinesl čerstvý vítr do všednodenních PMR portejblů dokázal svým nejlepším dubnovým příspěvkem desátý Honza Jihlava.

Rosťa Brdy poslal v dubnu do soutěže své dva první soutěžní příspěvky. Pro ten vícebodový si dojel na svůj první oficiální portejbl. Jedenácté místo je dobrý soutěžní začátek. Vítej v PMR kolotoči!

Radek Lichnov poslal v únoru a březnu po čtyřech soutěžních příspěvcích. Ten jediný dubnový mu vystačil na dvanácté místo. Snad se v květnu zadaří víckrát.

Po březnové přestávce se v dubnu vrací do soutěže Milan Bělá. Snad třináctka nebude pro něj nešťastným číslem, vždyť průběžně je o stupínek výš, přestože své soutěžní výsledky zatím zveřejňoval jen v sudých měsících..

Po celkem 12 únorových a březnových příspěvcích přišel Bručoun Jirkov v dubnu s jediným, který ho za duben zařadil na čtrnácté místo.

Zatím jediným soutěžním příspěvkem přispěl do soutěže PMR2020 patnáctý George Opatovice.

Také Taťka Vangl zatím přispěl do PMR2020 jedním příspěvkem, který ho zatím zařadil na konec pelotonu. Cesta je ale ještě dlouhá…

Děkuji vám za pozornost, přeji všem, ať to lítá a vysílejte i ve stále ještě koronavirovém květnu.

Na konec přidávám ještě grafy a tabulku.

Tomáš Vlašim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2,139 total views,  4 views today

Tomáš Vlašim

Už několik let si svobodně užívám pobytu v přírodě i ve městě a jsem ve spojení se známými i neznámými lidmi díky vysílačkám PMR. Zvu vás na cestu do světa svobodné komunikace a rád budu vaším průvodcem. Můj příběh si přečtěte zde.

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x