e-book

V e-booku „Vstupenka do světa PMR“ se dozvíte základní informace o tom, jak používat vysílačky PMR k vašemu prospěchu, k dobrodružství, pro radost… A taky ke prospěchu a radosti ostatních uživatelů této technologie. Její úžasnou základní vlastností je sdílení obrovského neviditelného prostoru podle jednoduchých pravidel. I o nich se dočtete v tomto e-booku. A podle nich si budete rozumět nejen s vysílačkou, ale i s dalšími majiteli těchto malých přístrojů velkých možností.

Pozvánka do světa PMR e-book

K tomuto e-booku jako nedílný bonus patří i občasníky (newslettery), kterými vás v budoucnosti budu informovat o zajímavostech z oblasti PMR, o aktivitách na svém blogu, pořádaných soutěžích, školeních a dalších aktivitách. Kliknutím na tlačítko „Stáhnout e-book“ vyjadřujete svůj souhlas se zasláním e-booku zdarma a zasíláním občasníků (newsletterů) v budoucnosti. Svůj souhlas můžete odvolat kdykoli, třeba ihned po stažení vašeho e-booku. Vaše e-mailová adresa bude použita výhradně k účelu zaslání těchto informací. Podrobné informace o ochraně vašich osobních údajů najdete na stránce Ochrana osobních údajů tohoto webu.

Ano, chci si stáhnout e-book a vstoupit tak do světa PMR vysílání. Kliknutím na tlačítko „Stáhnout e-book“  souhlasím s použitím své e-mailové adresy pro zaslání tohoto e-booku a newsletterů. Jsem si vědom, že svůj souhlas mohu kdykoli bez udání důvodů odvolat a tato možost mi bude opakovaně poskytnuta při každém zaslání e-mailu na moji adresu.

Na slyšenou s vámi na pásmu PMR se těší
Tomáš Vlašim

 5,742 total views,  1 views today