Podzimní Ještěd 6 – DX 335,3 km

Konečně! Už tu není jenom povídání o tom ještědském víkendu (v předchozích 5 dílech miniseriálu), ale i video. Zachytilo řadu momentů sobotně nedělního ještědského portejblu včetně nedělního 335,3 km dlouhého DX.

Sobota

První den portejblu se odehrál ve stoupání z Ještědky na vrchol Ještědu. Druhá část sobotní anabáze začala po ubytování na Ještědce a vedla směrem přes studáínku Frantinu na Pláně pod Ještědem. Tam jsme zažili úžasný PMR západ slunce a vraceli se potmě s netopýry nahoru na chatu.

Neděle

Druhý den portejblu začal poetickým výhledem do kraje vystrkujícího růžky hor z mlhy a skončil osobním DX rekordem na vlnách PMR z Ještědu až na fatranský Malý Kriváň. Byl to parádní portejbl. Díky všem vám, kdo jste to zkusili a udělali spojení na Ještěd.

Cestou domů

Spojení z vysokého kopce jakým je Ještěd, jsou tak nějak samozřejmá. Tentokrát se ale cestou domů povedla i další spojení přímo z auta. PMR umí chodit všude. Jen se tomu musí někdy trochu pomoct. Především být ve správnou chvíli na správném místě a dobře poslouchat.

Těším se zase brzy naslyš.

73! Tomáš Vlašim

 

Tomáš Vlašim

Už několik let si svobodně užívám pobytu v přírodě i ve městě a jsem ve spojení se známými i neznámými lidmi díky vysílačkám PMR. Zvu vás na cestu do světa svobodné komunikace a rád budu vaším průvodcem. Můj příběh si přečtěte zde.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomáš Vlašimkarel kladno Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
karel kladno
Host
karel kladno

..je to pěkné, všechno. Díky za video!