Podzimní Ještěd 6 – DX 335,3 km

Konečně! Už tu není jenom povídání o tom ještědském víkendu (v předchozích 5 dílech miniseriálu), ale i video. Zachytilo řadu momentů sobotně nedělního ještědského portejblu včetně nedělního 335,3 km dlouhého DX.

Sobota

První den portejblu se odehrál ve stoupání z Ještědky na vrchol Ještědu. Druhá část sobotní anabáze začala po ubytování na Ještědce a vedla směrem přes studáínku Frantinu na Pláně pod Ještědem. Tam jsme zažili úžasný PMR západ slunce a vraceli se potmě s netopýry nahoru na chatu.

Neděle

Druhý den portejblu začal poetickým výhledem do kraje vystrkujícího růžky hor z mlhy a skončil osobním DX rekordem na vlnách PMR z Ještědu až na fatranský Malý Kriváň. Byl to parádní portejbl. Díky všem vám, kdo jste to zkusili a udělali spojení na Ještěd.

Cestou domů

Spojení z vysokého kopce jakým je Ještěd, jsou tak nějak samozřejmá. Tentokrát se ale cestou domů povedla i další spojení přímo z auta. PMR umí chodit všude. Jen se tomu musí někdy trochu pomoct. Především být ve správnou chvíli na správném místě a dobře poslouchat.

Těším se zase brzy naslyš.

73! Tomáš Vlašim

 

 74 total views,  1 views today

Tomáš Vlašim

Už několik let si svobodně užívám pobytu v přírodě i ve městě a jsem ve spojení se známými i neznámými lidmi díky vysílačkám PMR. Zvu vás na cestu do světa svobodné komunikace a rád budu vaším průvodcem. Můj příběh si přečtěte zde.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomáš Vlašimkarel kladno Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
karel kladno
Host
karel kladno

..je to pěkné, všechno. Díky za video!