PMR PERSEIDY 2017

Pozorování padajících hvězd je oblíbenou zábavou řady lidí. Nejlepší noc je při maximu Perseid, tedy v noci, kdy meteorický roj Perseid prochází atmosférou Země a udělá během jediné noci pěknou řádku padajících hvězd.

Proč se tuto noc nepřipojit k pozorovatelům a proč si k tomu nevzít PMR vysílačku? Letos totiž ve stejnou noc jako Perseidy bude probíhat akce Noční PMR DX-ing a zároveň bonusová noc soutěže PMR Kopce.

Přidejte se k nám!

A kromě PMR DX-ingu a PMR Kopců se zapojte dosoutěže

PMR PERSEIDY!

Stačí zaslat přiloženým formulářem link na váš deník pořízený 12.8. 0:00h až 13.8. 05:00h a doplnit do následující tabulky vaši volačku a počet PMR spojení během tohoto časového rozmezí. Váš e-mail je neveřejný a slouží pouze pro ověření vaší elektronické totožnosti. Dlalší údaje jsou nepovinné. Vyplnit formulář je třeba do půlnoci 21.8.2017.

Počítají se spojení podle pravidel Československého PMR Cupu. Jediný rozdíl je v časovém rozmezí spojení, které je pro tuto soutěž určeno výše uvedeným rozmezím. Pořadí je stanoveno podle počtu spojení. Při shodě počtu je pořadí dělelné. Vítěz soutěže obdrží sadu akumulátorů pro svoji PMR vysílačku (AA nebo AAA podle vlastního výběru). Ostatní účastníci obdrží elektronický pamětní lístek. Veškeré případné protesty a stížnosti a jejich řešení je zcela v kompetenci organizátora. Proti rozhodnutí není možné odvolání. Na výhru není právní nárok.

Přeji úspěšnou účast.

Výsledky najdete ZDE.

Vyplňte dotazník:

 443 total views,  2 views today

Tomáš Vlašim

Už několik let si svobodně užívám pobytu v přírodě i ve městě a jsem ve spojení se známými i neznámými lidmi díky vysílačkám PMR. Zvu vás na cestu do světa svobodné komunikace a rád budu vaším průvodcem. Můj příběh si přečtěte zde.

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Hradec
Daniel Hradec
6 let před

Tomaši,mi budeme na Dvorske boudě.1313m.n.m. 24hodin. 12.8 kolem 12h by jsme snad mohli byt na mistě. Je to dost do kopce. hehe. Na padajici cihly z vesliru se moc tesime. Snad bude dobre pocasi

trackback

[…] Soutěž vyhlášená ve spojení s astronomickým jevem. Nápad je půl úspěchu, soutěž se nejen mě líbila. Výsledek je už jiná kapitola 🙂 8. místo z osmi účastníků – ale dokopal jsem se k tomu, že jsem vyrazil Pro všímavé – měli jsme RC Rally a po dni starání se jsem moc chuti neměl. […]

4
0
Would love your thoughts, please comment.x